PhotoShelter (4.0.1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Country
be: Краіна

en: Image
be: Малюнак

en: Genre
be: Пол

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Time zone
be: Часовая зона

en: Source
be: Крыніца
