PhotoShelter (4.0.1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Author
bn: লেখক

en: Description
bn: বিবরণ

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: None
bn: একটিও নয়

en: Image
bn: ছবি

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Location
bn: অবস্থান
