PhotoShelter (4.0.1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Time zone
bo: དུས་ཁུལ

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Source
bo: ཁུངས

en: Submit button text
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས
