PhotoShelter (4.0.1) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Country
el: Χώρα

en: Image
el: Εικόνα

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Time zone
el: Ζώνη ώρας

en: State
el: Κατάσταση

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: City
el: Πόλη

en: Source
el: Πηγή

en: Parent ID
el: Γονικό ID

en: Submit button text
el: Κείμενο πλήκτρου υποβολής

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα
