PhotoShelter (4.0.1) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: توضیحات

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: Country
fa: کشور

en: Image
fa: تصویر

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Location
fa: مکان

en: Time zone
fa: ناحیه زمانی

en: State
fa: وضعیت

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: City
fa: شهر

en: Source
fa: منبع

en: Copyright
fa: حق تالیف

en: Organization
fa: سازمان

en: Headline
fa: عنوان

en: Parent ID
fa: شناسه والد

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه
