PhotoShelter (4.0.1) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Title
he: כותרת

en: E-mail
he: אימייל

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Categories
he: קטגוריות

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Country
he: מדינה

en: Image
he: תמונה

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Location
he: מיקום

en: Time zone
he: איזור זמן

en: State
he: מצב

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: City
he: עיר

en: Source
he: מקור

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Type:
he: סוג:

en: Organization
he: ארגון

en: Parent ID
he: מזהה אב

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Library
he: ספריה
