PhotoShelter (4.0.1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Time zone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: Parent ID
km: លេខ​សម្គាល់​មេ
