PhotoShelter (4.0.1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Country
lt: Šalis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Location
lt: Vieta

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: State
lt: Etapas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: City
lt: Miestas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Type:
lt: Tipas:

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Library
lt: Biblioteka

en: @selected of @count item selected | @selected of @count items selected
lt[0]: @selected iš @count elementas pasirinktas
lt[1]: @selected iš @count elementai pasirinkti
lt[2]: @selected iš @count elementų pasirinkta
