PhotoShelter (4.0.1) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Country
lv: Valsts

en: Image
lv: Attēls

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Time zone
lv: Laika josla

en: Date Created
lv: Izveides datums

en: State
lv: Stāvoklis

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: API key
lv: API atslēga

en: Source
lv: Avots

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Type:
lv: Tips:

en: Parent ID
lv: Vecāka ID

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: No items
lv: Nav vienumu

en: Library
lv: Bibliotēka

en: @selected of @count item selected | @selected of @count items selected
lv[0]: @selected no @count vienuma izvēlēts
lv[1]: @selected no @count vienumiem izvēlēts
lv[2]: @selected no @count vienumiem izvēlēts
