PhotoShelter (4.0.1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Source
my: ရင်းမြစ်
