PhotoShelter (4.0.1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Title
oc: Títol

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Categories
oc: Categorias

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: Country
oc: País

en: Image
oc: Imatge

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Location
oc: Emplaçament

en: Time zone
oc: Fus orari

en: State
oc: Estat

en: City
oc: Vila

en: API key
oc: Clau API

en: Source
oc: Font

en: Type:
oc: Tipe :

en: Submit button text
oc: Tèxte del boton de somission

en: Items per page
oc: Elements per pagina
