PhotoShelter (4.0.1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Categories
sk: Kategórie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Country
sk: Krajina

en: Image
sk: Obrázok

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Time zone
sk: Časové pásmo

en: State
sk: Stav

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: API key
sk: API kľúč

en: Source
sk: Zdroj

en: Organization
sk: Firma

en: Parent ID
sk: Nadradené ID

en: Submit button text
sk: Text na tlačítku pre odoslanie

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Library
sk: Knižnica
