PhotoShelter (4.0.1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Categories
sl: Kategorije

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Image
sl: Slika

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Location
sl: Mesto

en: Time zone
sl: Časovni pas
