PhotoShelter (4.0.1) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Title
sv: Titel

en: E-mail
sv: E-post

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Categories
sv: Kategorier

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: Country
sv: Land

en: Image
sv: Bild

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Location
sv: Plats

en: Time zone
sv: Tidszon

en: Date Created
sv: Datum Skapad

en: State
sv: Läge

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: City
sv: Stad

en: Source
sv: Källa

en: Type:
sv: Typ:

en: Organization
sv: Organisation

en: Headline
sv: Rubrik

en: Parent ID
sv: Ovanliggande ID

en: Submit button text
sv: Text på skicka-knapp

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: No items
sv: Inga poster

en: Library
sv: Bibliotek

en: @selected of @count item selected | @selected of @count items selected
sv[0]: @selected av @count objekt valt
sv[1]: @selected av @count objekt valda
