PhotoShelter (4.0.1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Search
ta: தேடல்

en: None
ta: இல்லை

en: Country
ta: நாடு

en: Image
ta: படம்

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Location
ta: இடம்

en: Time zone
ta: நேரவட்டாரம்

en: Source
ta: மூலம்

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை
