PhotoShelter (4.0.1) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Categories
uk: Категорії

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: Country
uk: Країна

en: Image
uk: Зображення

en: Genre
uk: Жанр

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Location
uk: Місце розташування

en: Time zone
uk: Часовий пояс

en: Date Created
uk: Дата створення

en: State
uk: Стан

en: Job Id
uk: Ід. завдання

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: City
uk: Місто

en: API key
uk: Ключ API

en: Source
uk: Джерело

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Country Code
uk: Код країни

en: Type:
uk: Тип:

en: Organization
uk: Організація

en: Headline
uk: Заголовок

en: Parent ID
uk: ID батька

en: Submit button text
uk: Текст кнопки надсилання

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Library
uk: Бібліотека

en: API version
uk: Версія API

en: Created At
uk: Створено

en: Urgency
uk: Терміновість

en: Caption Writer
uk: Автор підпису

en: Select entities
uk: Виберіть об'єкти

en: @selected of @count item selected | @selected of @count items selected
uk[0]: @selected з @count об'єкту вибрано
uk[1]: @selected з @count об'єктів вибрано
uk[2]: @selected з @count об'єктів вибрано
