PhotoShelter (4.0.1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Categories
bs: Kategorije

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Country
bs: Zemlja

en: Image
bs: Slika

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Location
bs: Lokacija

en: Time zone
bs: Vremenska zona

en: First name
bs: Ime

en: Source
bs: Izvor
