PhotoShelter (4.0.1) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Categories
cs: Kategorie

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Country
cs: Země

en: Image
cs: Obrázek

en: Genre
cs: Žánr

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Location
cs: Místo

en: Time zone
cs: Časová zóna

en: State
cs: Stav

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: City
cs: Město

en: Source
cs: Zdroj

en: Parent ID
cs: ID rodiče

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: No items
cs: Žádné položky

en: Library
cs: Knihovna

en: @selected of @count item selected | @selected of @count items selected
cs[0]: @selected z @count položky vybráno
cs[1]: @selected z @count položek vybráno
