PhotoShelter (4.0.1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: E-mail
cy: E-bost

en: Author
cy: Awdur

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Categories
cy: Categorïau

en: Search
cy: Chwilio

en: None
cy: Dim

en: Country
cy: Gwlad

en: Image
cy: Delwedd

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Location
cy: Lleoliad

en: Time zone
cy: Cylchfa amser

en: Last name
cy: Cyfenw

en: City
cy: Tref

en: Submit button text
cy: Cyflwyno botwm testun

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
