PhotoShelter (4.0.1) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Title
da: Titel

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Categories
da: Kategorier

en: Search
da: Søg

en: None
da: Ingen

en: Country
da: Land

en: Image
da: Billede

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Location
da: Lokation

en: Time zone
da: Tidszone

en: Date Created
da: Oprettelsesdato

en: State
da: Status

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: City
da: By

en: API key
da: API-nøgle

en: Source
da: Kilde

en: Country Code
da: Landekode

en: Organization
da: Organisation

en: Headline
da: Overskrift

en: Parent ID
da: Overordnet ID

en: Submit button text
da: Tekst på indsend-knap

en: Items per page
da: Antal elementer

en: No items
da: Ingen elementer

en: Library
da: Bibliotek
