PhotoShelter (4.0.1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Time zone
dz: ཆུ་ཚོད་གླིང་སྡེ།
