PhotoShelter (4.0.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Author
fil: May akda

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: Search
fil: Hanapin

en: Time zone
fil: Sona ng oras
