PhotoShelter (4.0.1) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Country
ga: Tír

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair
