PhotoShelter (4.0.1) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Country
hu: Ország

en: Image
hu: Kép

en: Genre
hu: Műfaj

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Location
hu: Helyszín

en: Time zone
hu: Időzóna

en: Date Created
hu: Létrehozás dátuma

en: State
hu: Állapot

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: API key
hu: API kulcs

en: Source
hu: Forrás

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Country Code
hu: Országkód

en: Type:
hu: Típus:

en: Organization
hu: Szervezet

en: Headline
hu: Címsor

en: Parent ID
hu: Szülő azonosítója

en: Submit button text
hu: Beküldés gomb felirata

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: No items
hu: Nincsenek elemek

en: Library
hu: Könyvtár

en: @count image | @count images
hu[0]: @count kép
hu[1]: @count kép

en: Select entities
hu: Entitások kiválasztása

en: @selected of @count item selected | @selected of @count items selected
hu[0]: @selected/@count kiválasztott elem
hu[1]: @selected/@count kiválasztott elem
