PhotoShelter (4.0.1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Categories
jv: Kategori

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Country
jv: Negara

en: Image
jv: Gambar

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Location
jv: Lokasi

en: Time zone
jv: Zona wektu
