PhotoShelter (4.0.1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: Country
mr: देश

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Location
mr: स्थळ

en: State
mr: राज्य
