PhotoShelter (4.0.1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Time zone
pa: ਟਾਈਮ ਜ਼ੋਨ
