PhotoShelter (4.0.1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: E-mail
se: Epoasta

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva
