PhotoShelter (4.0.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Description
si: විස්තරය

en: Search
si: සොයන්න

en: Image
si: රූපය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
