PhotoShelter (4.0.1) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: E-mail
th: อีเมล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: Country
th: ประเทศ

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Time zone
th: เขตเวลา

en: State
th: รัฐ

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: City
th: จังหวัด

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Parent ID
th: ลำดับชั้นของ ID

en: No items
th: ไม่มีรายการ
