PhotoShelter (4.0.1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Description
ug: بايانى

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: None
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Location
ug: ئورنى

en: Time zone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Source
ug: مەنبە
