PhotoShelter (4.0.1) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Author
vi: Tác giả

en: Description
vi: Mô tả

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: None
vi: Không có

en: Country
vi: Quốc gia

en: Image
vi: Ảnh

en: Genre
vi: Thể loại

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Location
vi: Vị trí

en: Time zone
vi: Múi giờ

en: State
vi: Bang

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: City
vi: Thành phố

en: API key
vi: khóa API

en: Source
vi: Nguồn

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Type:
vi: Kiểu:

en: Organization
vi: Tổ chức

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: Library
vi: Thư viện
