PhotoShelter (8.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Image
be: Малюнак

en: Media
be: Мультымедыя

en: Caption
be: Загаловак

en: Permission
be: Дазвол

en: Maximum height
be: Максімальная даўжыня

en: Maximum width
be: Максімальная шырыня
