PhotoShelter (8.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Image
ku: وێنە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Maximum height
ku: گەورەتریب بەرزی

en: Maximum width
ku: گەورەترین پانی
