PhotoShelter (8.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Image
pt: Imagem

en: Caption
pt: Legenda

en: Credit
pt: Crédito

en: Permission
pt: Permissão

en: Maximum height
pt: Altura máxima

en: Maximum width
pt: Largura máxima

en: Parent ID
pt: ID ascendente

en: Finished with an error.
pt: Terminou com um erro.
