PhotoShelter (8.x-3.0-alpha7) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Galleries
nl: Albums

en: Maximum height
nl: Maximumhoogte

en: Maximum width
nl: Maximumbreedte

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Delete data
nl: Data verwijderen

en: Invalid credentials
nl: Ongeldige inloggegevens
