PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: On
ar: في

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Off
ar: إيقاف

en: Media
ar: ميديا

en: Caption
ar: شرح

en: Permission
ar: الصلاحية

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Maximum height
ar: أقصى ارتفاع

en: Maximum width
ar: أقصى عرض

en: Delete data
ar: حذف البيانات
