PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Off
az: Söndürülüb

en: Caption
az: Başlıq

en: Permission
az: İcazə

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Maximum height
az: Maksimum hündürlük

en: Maximum width
az: Maksimum genişlik
