PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Galleries
ca: Galeries

en: Off
ca: Inactiu

en: Media
ca: Multimèdia

en: Caption
ca: Subtítol

en: Permission
ca: Permís

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Maximum height
ca: Alçada màxima

en: Maximum width
ca: Amplada màxima

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.
