PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: On
cy: Ymlaen

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Credit
cy: Credyd

en: Permission
cy: Caniatâd
