PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Galleries
da: Gallerier

en: Off
da: Afbrudt

en: Caption
da: Undertekst

en: Credit
da: Kredit

en: Permission
da: Tilladelse

en: Maximum height
da: Maksimumhøjde

en: Maximum width
da: Maksimumbredde

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.
