PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: On
de: An

en: Image
de: Bild

en: Settings
de: Einstellungen

en: Galleries
de: Galerien

en: Off
de: Aus

en: Media
de: Medien

en: Caption
de: Beschriftung

en: Credit
de: Haben

en: Collections
de: Kollektionen

en: Permission
de: Berechtigung

en: Copyright
de: Urheberrecht

en: Maximum height
de: Maximale Höhe

en: Maximum width
de: Maximale Breite

en: Finished with an error.
de: Mit einem Fehler beendet.

en: Last modification date
de: Letztes Änderungsdatum

en: Delete data
de: Daten löschen

en: Synchronization complete
de: Synchronisierung abgeschlossen

en: Invalid credentials
de: Ungültige Anmeldeinformationen

en: Administer Photoshelter
de: Photoshelter verwalten

en: Administer photoshelter settings.
de: Photoshelter-Einstellungen verwalten

en: Photoshelter id
de: Photoshelter-ID
