PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Galleries
el: Γκαλερί

en: Off
el: Κλειστό

en: Media
el: Μέσα

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Permission
el: Άδεια

en: Maximum height
el: Μέγιστο ύψος

en: Maximum width
el: Μέγιστο πλάτος
