PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: On
eo: Ŝaltita

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Galleries
eo: Galerioj

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Permission
eo: Permeso
