PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: On
es: Activado

en: Image
es: Imagen

en: Settings
es: Configuración

en: Galleries
es: Galerías

en: Off
es: Desactivado

en: Media
es: Multimedia

en: Caption
es: Etiqueta

en: Credit
es: Crédito

en: Permission
es: Permiso

en: Maximum height
es: Alto máximo

en: Maximum width
es: Ancho máximo

en: Finished with an error.
es: Terminó con un error.

en: Last modification date
es: Última fecha de modificación

en: Delete data
es: Eliminar datos
