PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: On
et: Sees

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Galleries
et: Galeriid

en: Off
et: Väljas

en: Media
et: Meedia

en: Caption
et: Pealkiri

en: Credit
et: Kreedit

en: Permission
et: Õigus

en: Maximum height
et: Suurim kõrgus

en: Maximum width
et: Suurim laius
