PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: On
fr: Activé

en: Settings
fr: Paramètres

en: Galleries
fr: Galeries

en: Off
fr: Désactivé

en: Media
fr: Média

en: Caption
fr: Légende

en: Credit
fr: Crédit

en: Permission
fr: Droit

en: Maximum height
fr: Hauteur maximum

en: Maximum width
fr: Largeur maximum

en: Finished with an error.
fr: Terminé avec erreur

en: Last modification date
fr: Date de la dernière modification

en: Delete data
fr: Supprimer les données
