PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: On
gl: Activo

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Off
gl: Desactivado

en: Media
gl: Medios

en: Caption
gl: Lenda

en: Permission
gl: Permiso

en: Maximum height
gl: Altura máxima

en: Maximum width
gl: Anchura máxima

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.
