PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: On
hi: चालू

en: Image
hi: चित्र

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Off
hi: बंद

en: Media
hi: मीडिया

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Permission
hi: अनुमति

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: Maximum height
hi: अधिकतम ऊंचाई

en: Maximum width
hi: अधिकतम चौड़ाई
