PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: On
hr: Uključi

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Media
hr: Mediji

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Maximum height
hr: Maksimalna visina

en: Maximum width
hr: Maksimalna širina
